ביטול ההתקשרות דרך Mexem

• פותח הנושא Abby
  • פורסם בתאריך

daat99

מייסד
מנהל
תודה ואתה לבסוף עשית ניתוק או פתחת חשבון חדש?
אני באופן אישי העדפתי לנתק אבל אני יודע על קוראים שניתקו ועל קוראים שפתחו חשבון חדש.
לחלק התהליכים עברו חלק וחלק היו בעיות - אין פתרון קסם כשעובדים עם חברה שלא שמה את הלקוח במקום הראשון.

דייב

Member
ראיתי שבשביל משיכת כסף צריך מס' iban של הבנק איך משיגים אותו?

jaradiv

Active Member
תודה על התשובות,
אז האם אני צריך להירשם פעם שלישית כדי לא להיות משוייך לאינטראקטיב ישראל או שאני יכול לפתוח application חדש שהקאש שלי נקי מסימנים שהשתייכתי לאינטראקטיב בעבר

בכל מקרה אני יכול להיכנס לuk עם הפרטים שהזנתי לאינטראקטיב ישראל, נראה שזה משוייך לאותו מסד נתונים
אוקיי, אז עדכון למי שעקב:
החלטתי ללכת בגישה השקטה ולפתוח חשבון נוסף, ללא התחננות לפקידים או מכשולים מיותרים כי זה פשוט לא אני.

סיימתי את התהליך - סה"כ קצה לקצה, מהרגע שהכנסתי את הפרטים שלי לפתיחת החשבון עד הרגע שהם אישרו את הפרופיל שלי ופתחו לי את ההעברה הפנימית, לקח 7 ימים.
הכתובת אצלי לא הייתה זהה כי היה לי מעבר דירה ובכל זאת לאחר שביקשתי לפתוח את הinternal transfer הם פתחו לי(ביקשתי את זה בinquiry שלהם, לא הצלחתי לתפוס נציג משום מה שאני פחות אהבתי את הרעיון והם לא ענו לי עדיין ל inquiry ככה שאני לא יודע אם זה תהליך אוטומטי שהתבצע או שפשוט לא ענו לי על הinquiry שפתחתי)

תחילה יש להעביר funds לחשבון ואחר כך להעביר את הפוזיציות אחרת מקבלים reject מהם(הם גם רושמים את זה בתקלות נפוצות אז לשים לב כל מי שנתקע בפוסט הזה במקרה באמצע הדרך)

כרגע אני רואה שהדיבידנדים שהיו אמורים להגיע עדיין משוייכים לחשבון הקודם של אינטראקטיב ישראל אז אני אחכה לראות מה יעלה בגורלם(אחלה של שיעור להבין לאן הדיבידנדים הולכים במקרה כזה) ואעביר את השארית לחשבון החדש כשייגמר סבב החלוקה.

daat99

מייסד
מנהל
@jaradiv תודה רבה לך על העדכון!

כרגע אני רואה שהדיבידנדים שהיו אמורים להגיע עדיין משוייכים לחשבון הקודם של אינטראקטיב ישראל אז אני אחכה לראות מה יעלה בגורלם(אחלה של שיעור להבין לאן הדיבידנדים הולכים במקרה כזה)
הדיבידנדים הולכים לחשבון שבו הוחזקו המניות בין סגירת המסחר לפני יום האקס לבין פתיחת המסחר ביום האקס.
איבדתי סכום קטן בגלל הדבר הזה בעבר...

jaradiv

Active Member
הדיבידנדים הולכים לחשבון שבו הוחזקו המניות בין סגירת המסחר לפני יום האקס לבין פתיחת המסחר ביום האקס.
איבדתי סכום קטן בגלל הדבר הזה בעבר...
study case לראות את האמינות של אינטראקטיב ישראל אם כך
איבוד החודש לא יהרוג אותי, אבל בהחלט מעדיף את הכסף הזה בחשבון שלי מאשר אצל מישהו אחר בייחוד כשאני הוא זה שלקח את הסיכון בלהחזיק את המניות

Mon35

Member
איבוד החודש לא יהרוג אותי
גם ככה הם לא יסגרו לך את החשבון, פשוט תעשה העברה פנימית ברגע שתקבל את כל הדיבידנדים.
הייתי בדיוק במצב הזה ויותר מזה, בגלל שהחשבון בנק שלי היה מזוהה עם החשבון של אינטראקטיב ישראל אז כמה העברות כספים גם הגיעו לחשבון הישן למרות שכתבתי את כל הפרטים כמו שצריך.

jaradiv

Active Member
גם ככה הם לא יסגרו לך את החשבון, פשוט תעשה העברה פנימית ברגע שתקבל את כל הדיבידנדים.
הייתי בדיוק במצב הזה ויותר מזה, בגלל שהחשבון בנק שלי היה מזוהה עם החשבון של אינטראקטיב ישראל אז כמה העברות כספים גם הגיעו לחשבון הישן למרות שכתבתי את כל הפרטים כמו שצריך.
בדיוק איך שתכננתי להתנהל.
לגבי העברה לחשבון החדש, האם עשית העברה בנקאית לאותו חשבון בסיטיבנק בצירוף הערה שישלחו את הכספים לחשבון החדש?
איך היום אתה מתמודד עם ההעברה, היה לך עדכון כלשהו שביצעת?

Mon35

Member
אחרי כמה פעמים שעשיתי העברה וכמה פעמים שהתקשרתי לIB להתלונן הכל סודר

מומו

Well-Known Member
שבוע טוב לכולם,

משתף מהניסיון שלי לטובת האחרים שחוששים/לא בטוחים/עדיין לא החליטו וכו'...

אני העדפתי לשמור את אותו חשבון ולנתק את הנציגות הישראלית. שורה תחתונה - במידה ואתם נחושים בדעתכם ולא מוותרים בדרך זה בהחלט אפשרי !
בסופו של דבר זה החשבון שלכם, הכסף שלכם שעבדתם מאוד קשה בשבילו, שקל לשקל...דולר לדולר....

בסה"כ אצלי זה היה עם לא מעט התעסקות, אבל עכשיו ראש שקט בלילה...
לפני שנכנסים לתהליך לקחת נשימה עמוקה, הרבה סבלנות, תוקפנות כלפי חוץ ושלווה כלפי פנים והכל עובר חלק.

ניסיתי את כל הדרכים האפשריות (צ'אט, טיקטים ושיחות טלפוניות) מול אינטראקטיב ברוקרס בחו"ל, וזאת אחרי שיצרתי קשר עם הנציגות הישראלית כדי להבין את התמונה ואיפה אני עומד (כן, גם אני קיבלתי תשובות/עובדות שקריות). פעם אחרי פעם עד שיבינו שאעשה הכל כדי שזה יבוצע. עצותיו של דעת בתחילת השרשור היו לעזר רב.
אחרי ש"ירד להם האסימון" שאין אפשרות אחרת - שלחו לי טופס לחתימה, עוד קצת שליחת מסמכים הלוך וחזור המתנה של כמה ימים ובסופו של דבר זה קרה

בלי קשר לביטול ההתקשרות דרך Mexem, יש כאן נכס עצום שנקרא @daat99
שעשה ועושה מעל ומעבר כדי לעזור, לסייע ולשתף ידע לאנשים זרים כמוני וכמוכם...לא מובן מאליו בכלל.
אלפי תודות איש יקר, כן ירבו כמוך !

daat99

מייסד
מנהל
@מומו תודה רבה לך שבחרת לשתף את הציבור בהתנסות שלך.

YH5

New Member
תודה לכל המשתתפים , שאלה ... מהו מסלול העמלות שבחרתם בIB ראיתי שיש כמה אופציות . לא עד הסוף הבנתי את ההבדלים בינהם .

תודה :)

YAInvestor

New Member
שבוע טוב לכולם,

משתף מהניסיון שלי לטובת האחרים שחוששים/לא בטוחים/עדיין לא החליטו וכו'...

אני העדפתי לשמור את אותו חשבון ולנתק את הנציגות הישראלית. שורה תחתונה - במידה ואתם נחושים בדעתכם ולא מוותרים בדרך זה בהחלט אפשרי !
בסופו של דבר זה החשבון שלכם, הכסף שלכם שעבדתם מאוד קשה בשבילו, שקל לשקל...דולר לדולר....

בסה"כ אצלי זה היה עם לא מעט התעסקות, אבל עכשיו ראש שקט בלילה...
לפני שנכנסים לתהליך לקחת נשימה עמוקה, הרבה סבלנות, תוקפנות כלפי חוץ ושלווה כלפי פנים והכל עובר חלק.

ניסיתי את כל הדרכים האפשריות (צ'אט, טיקטים ושיחות טלפוניות) מול אינטראקטיב ברוקרס בחו"ל, וזאת אחרי שיצרתי קשר עם הנציגות הישראלית כדי להבין את התמונה ואיפה אני עומד (כן, גם אני קיבלתי תשובות/עובדות שקריות). פעם אחרי פעם עד שיבינו שאעשה הכל כדי שזה יבוצע. עצותיו של דעת בתחילת השרשור היו לעזר רב.
אחרי ש"ירד להם האסימון" שאין אפשרות אחרת - שלחו לי טופס לחתימה, עוד קצת שליחת מסמכים הלוך וחזור המתנה של כמה ימים ובסופו של דבר זה קרה

בלי קשר לביטול ההתקשרות דרך Mexem, יש כאן נכס עצום שנקרא @daat99
שעשה ועושה מעל ומעבר כדי לעזור, לסייע ולשתף ידע לאנשים זרים כמוני וכמוכם...לא מובן מאליו בכלל.
אלפי תודות איש יקר, כן ירבו כמוך !
היי מומו,
מה בדיוק כתבת להם?
שאתה פשוט רוצה לנתק את הקשר לאינטרקטיב ישראל כי אתה לא רוצה שלאף גוף שלישי יהיה גישה לחשבון?

מומו

Well-Known Member
היי מומו,
מה בדיוק כתבת להם?
שאתה פשוט רוצה לנתק את הקשר לאינטרקטיב ישראל כי אתה לא רוצה שלאף גוף שלישי יהיה גישה לחשבון?
כן, והוספתי עוד סיבות לניתוק....חלקם כבר מופיעים בין השורות בפורום/בלוג

למעלה תחתית